02

deweloper

Sono Development jest grupą kapitałową zajmującą się budowaniem i komercjalizacją inwestycji mieszkaniowych średniej wielkości na terenie Polski. Niezależnie od wielkości i klasy projektu wszystkie jej inwestycje łączy kilka ważnych zalet: doskonała lokalizacja, nowoczesna architektura oraz najwyższej jakości wykonanie.   W tej chwili SONO DEVELOPMNET realizuje 4 projekty mieszkaniowe na terenie Warszawy i jeden nad morzem.

Prezes Sono Development - Nazim Albayrak z wykształcenia jest inżynierem. W 1990 roku ukończył Istanbul Technik University na Wydziale Inżynierii Lądowej. W tym samym roku utworzył swoją pierwszą firmę̨. Od ponad 20 lat mieszka i pracuje w Polsce. W tym czasie uczestniczył w realizacji kilkudziesięciu komercyjnych projektów budowlanych, m in. Maximus, Milenium Plaza.


Więcej projektów na www.sonodevelopment.pl

inwestycja w realizacji

Apartamenty Darłówko

inwestycja w realizacji

Harfowa Apartamenty

 inwestycja w realizacji III etap

Mieszkania Pruszków

W trzecim etapie inwestycji oferujemy 98 mieszkań o powierzchni ok 25 do 87 m2. Dogodne metraże, ciekawe rozwiązania przestrzenne, słoneczne balkony
Osiedla „Imperia” położone jest w Pruszkowie, w zaciszu ulicy Staszica. To cicha część miasta, odsunięta od głównych arterii komunikacyjnych.

zrealizowana inwestycja

Marigold Garden

„Marigold Garden” to nowoczesny, kameralny budynek usytuowany w sercu Ochoty. 117 nowoczesnych i komfortowych mieszkań
o powierzchni od 31 do 92 m² rozmieszczonych jest na maksy­malnie 7 kondygnacjach.
Wokół budynku znajduje się rozległy dziedziniec z pla­cem zabaw dla dzieci, dostępny dla wszystkich mieszkańców oraz prywatne ogródki mieszkańców najniższej kondygnacji.

zrealizowana inwestycja

Apartamenty Warszawa

49 nowoczesnych i komfortowych apartamentów o powierzchni od 27 do 159 m2, rozmieszczonych na siedmiu kaskadowo ułożonych kondygnacjach.
Ochota to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. Bezpośrednio przylega do Centrum, będąc jednocześnie jednym z bardziej zielonych i cichych miejsc Stolicy.

zrealizowana inwestycja

Biedronka Raszyn

SONO-solinska-1

Solińska

zrealizowana inwestycja

wincentego

Wincentego

zrealizowana inwestycja

trzcinowa

Trzcinowa

zrealizowana inwestycja

planowana inwestycja

Warszawa, ul. Karolkowa